9. Napraw wszelkie uszkodzone linki

innoWWWation.pl > Blog > 34 sposoby wzmocnienia SEO > 9. Napraw wszelkie uszkodzone linki

Jeżeli do linkowania używasz stron z pewnym autorytetem nie musisz się obawiać o przerwanie linkowania. Ale to może zdarzyć się zawsze.

Zepsute linki mogą również zepsuć Twój ranking SEO. Dodatkowo nie wygląda to dobrze kiedy link podany przez Ciebie dla Twoich odwiedzających prowadzi do niepoprawnej strony.
Z pomocą przychodzą takie narzędzia jak np. Dead Link Checker(https://www.deadlinkchecker.com/).
Sprawdzanie poprawności linków
Możesz użyć tego narzędzia do sprawdzania poprawności linków, a dodatkowo w chwili kiedy się zarejestrujesz, linki mogą być sprawdzane automatycznie. Zawsze kiedy link zostanie zweryfikowany jako niepoprawny zostaniesz o tym poinformowany, dzięki czemu będziesz mógł go np. podmienić. Możesz używać tego narzędzia również do sprawdzania stron istotnych dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jak to wpływa na Twoje SEO?

W chwili kiedy dostaniesz informację o błędnych linkach z innych stron, możesz poinformować webmastera, bądź właściciela witryny o błędnym linku, dzięki czemu będą oni mogli się odwdzięczyć umieszczeniem odnośnika do Twojej strony.

Twój ranking SEO może na tym tylko zyskać. Może to również wpłynąć na zwiększony ruch w Twojej witrynie.

Pamiętaj zawsze czekamy na Twój kontakt. Dane poniżej ⬇️⬇️⬇️ Pomożemy ze wszystkim z czym Ty sam sobie nie możesz poradzić.
https://innowwwation.pl
https://www.facebook.com/Innowwwationpl/
📱
7️⃣2️⃣1️⃣-3️⃣4️⃣3️⃣-2️⃣5️⃣8️⃣