Najlepszy CMS dla Twojej strony firmowej

innoWWWation.pl > Blog > Warto wiedzieć > Najlepszy CMS dla Twojej strony firmowej

Niezależnie czy chcesz przebudować, czy zacząć od zera. Twoja strona internetowa jest ogromnym marketingowym narzędziem. W tym artykule pomożemy Ci podjąć decyzję w oparciu o jaki system stworzyć stronę www.

Jeżeli Twoja firma, będzie budowała stronę w 2019 roku, powinieneś podjąć decyzję w oparciu o jaki system zarządzania treścią oprzeć taką stronę. Jest wiele możliwości. My jesteśmy po to aby Ci pomóc podjąć decyzję, a dzięki temu, że pracujemy wykorzystując różne narzędzia możemy wspomóc Cię Naszym doświadczeniem.

Co opisuje dobry system CMS dla strony biznesowej?

Istnieje wiele funkcjonalności, które czynią CMS dobrym. Rozpoczynając od użyteczności kończąc na możliwości indywidualnego dostosowania. Poniżej przedstawimy co powinno się znaleźć w systemie na, którym w przyszłości zostanie oparta Twoja strona.

  • Każdy system CMS powinien być prosty w użyciu

Dobry system CMS powinien być łatwy w użyciu dla wszystkich grup użytkowników, mając tutaj na uwadze zarówno osoby zarządzające stroną, jak również osoby odwiedzające stronę. Nie jest konieczne abyś przy każdej modyfikacji treści musiał pojawiać się w agencji, która zrobi to za Ciebie. Powinieneś posiadać możliwość dokonania tego samemu. Dzięki temu nawet jedna osoba będzie w stanie być odpowiedzialna za zarządzanie treścią na Twoim portalu. System ten powinien być na tyle prosty aby każda osoba zarządzająca po przebrnięciu przez proste szkolenie mogła sama dodawać i modyfikować treści. Taki CMS powinien posiadać edytor wizualny, gdyż nie każdy musi wiedzieć co to jest html.

  • Zdolność do personalizacji i skalowania

Strona powinna mięć niemalże nieskończoną możliwość personalizacji i skalowania. Faktem jest że właściciele firm oczekują od strony coraz więcej. Obecne wymogi rynku zmuszają nas do posiadania czegoś więcej, niż prostej strony wizytówki. Strona musi mięć możliwość dodawania niezliczonej liczby podstron, postów a dodatkowo musi to być niewiarygodnie proste. Jeżeli będziesz chciał zmodyfikować w pewnym stopniu wygląd wizualny strony, ten CMS też musi Ci to umożliwić.

  • Świetne wsparcie

Dobry system zarządzania treścią to taki system, który jest ciągle rozwijany i wspierany na całym świecie. Dzięki temu w wielu przypadkach możesz uniknąć takich problemów jak infekcja strony, utrata danych albo chociażby problemu z wyświetlaniem na nowszych urządzeniach. Dzięki temu, że system jest wspierany możesz znaleźć wiele rozwiązań, które następnie możesz wdrożyć ułatwiając sobie pracę a odwiedzającym korzystanie z treści umieszczonych na www.

  • Przyjazny dla SEO

Obecnie wyszukiwarka Google jest królem w świecie wyszukiwarek. Korzysta z niej 90% ruchu internetowego. Jeżeli CMS na którym będzie w przyszłości oparta Twoja wizytówka, strona internetowa nie będzie przyjazny dla SEO, będzie ciężko uzyskać wysokie pozycję w wyszukiwarce. Może się to odbić na Tobie utratą potencjalnych klientów.

 

W tym jak również w poprzednich latach na wielu płaszczyznach najlepszym jest WordPress

Żeby nie mówić, że w większości przypadków sprawdzi się CMS WordPress, powiem że naprawdę wielu przypadkach będzie to wystarczająca platforma. Spełni wszystkie oczekiwania i jeszcze więcej. Na początku była to tylko platforma dla prowadzenia blogów, ale jest rozwój na całym świecie spowodował to, że w oparciu o ten właśnie system są oparte duże serwisy na całym świecie.

Kiedy podejmiesz decyzję o modyfikacji lub stworzeniu strony dla swojej firmy, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Wykorzystujemy najlepsze dostępne narzędzia…

%d bloggers like this: